Nasza firma

Nasza firma

Twin Peaks podkreśla, że zamierza łamać stereotypy. „Nie odcinamy się oczywiście od wizerunku klasycznego posiadacza motocykla naszej marki , ale przede wszystkim chcemy przybliżyć nasze produkty osobom, które nie posiadają nawet prawa jazdy na motocykl. Jednym z podstawowych kierunków naszego działania jest skupienie wokół siebie ludzi pracujących na wysokich „obrotach", często z korporacji, którzy potrzebują odskoczni od codziennych obowiązków i rutyny. My „pomożemy" im odnaleźć w naszych motocyklach sposób na spędzenie wolnego czasu, wyrwanie się z codziennych nudnych i powtarzalnych spraw i obowiązków. Nasi klienci docelowi to ludzie młodzi, którzy spokojnie mogą sobie „zafundować" hobby w postaci motocykla Harley i odnaleźć swoje „ja" w nowej rzeczywistości z Twin Paeks Harley-Davidson®. Twin Peaks to firma zbudowana przez ludzi od wielu lat związanych z branżą samochodową. Wiemy co potrzebują Klienci i od wielu lat dajemy im to w „ 4 kółkach". Teraz nasze starania i wysokie standardy przełożymy również na Klientów Twin Peaks – podkreśla Zarząd Spółki.
Twin Peaks chce być bowiem nie tylko salonem motocyklowym, a ulubionym miejscem na mapie Warszawy dla fanów marki Harley-Davidson."

W salonie dostępne będą modele motocykli Harley ze wszystkich ,,rodzin", czyli Street, Sporster, Dyna, Softail, V-rode, Touring, Custom Vehicle Operation i Trike. Ich różnorodność będzie w stanie zaspokoić najwybredniejsze gusta Klientów. Dostępne są pojazdy demo, które już oczekują na pierwszych klientów. W ofercie Twin Peaks znaleźć można również długą listę odzieży oraz akcesoriów. Na miejscu od ręki załatwiane są formalności finansowania oraz ubezpieczenia motocykli.

Oprócz salonu nowy operator zapewnia także profesjonalny , w pełni wyposażony serwis. Naszą wizytówką jest przede wszystkim jakość oraz ponadstandardowe podejście do klienta.